lift DM

lift DM

Hejka kochani! na dziś kartka utrzymana w spokojnej tonacji plus wyróżniające się chyba kwiaty mojej roboty :)

zapraszam was na bloga Diabelskiego Młyna na lift pracy zdolnej Szydełkiem w oko :)


co myślicie o moim lifcie??
i o moich kwiatach? bo mam zamiar zacząć robić swoje ze względów ekonomicznych :)
całuje

aha! zapraszam Was też do mnie na starego bloga! mam zamiar znów zacząć pisać!


szkatułkowo

szkatułkowo

A co powiecie na takie drewniane szkatułki z czekoladką np na dobry dzień??
ostatnio dostałam takie zamówienie od klientki :)
zrobiłam 3 szkatułki 2 dla babć i trzecią dla szefowej!;p
ta dla szefowej, turkusowa, moja ulubiona! z tekstem dobrym dla każdej księżniczki!
A Wam która podoba się najbardziej?
candy!!
Lo inspiracja

Lo inspiracja

Cześć!
dziś tylko praca bez zbędnych słów...
dodam tylko że zdjęcie białego LO to jest jakaś katastrofa... i podziwiam że innym się udaje  uchwycić szczegóły... moim skromnym zdaniem ten scrap ma potencjał i bardzo go lubię a na zdjęciach niestety tego nie widać...wszystko sie nie tak mieni, nie widać brokatu ecoliny i paru innych detali....

No i jeszcze zaproszę was na wyzwanie do AP
i idę! 
mam taki sposób

mam taki sposób

Cześć kochani! 
dzisiaj nie będzie scrapowo... Przychodzę żeby podzielić się z Wami wiedzą, która pozwala mi, przynajmniej na razie, dotrzymać kroku moim planom. Oraz co najważniejsze nie zagubić się w natłoku codziennych obowiązków... Jestem przekonana że wielu z Was tak jak ja ma mało czasu chociażby na to by odpocząć? dlaczego? pewnie dlatego że (przepraszam że tak uogólnię ale...) my Polacy nie potrafimy rezolutnie gospodarować swoim czasem... Myślę że wielu z nas mogłoby produktywniej spędzać czas a tego nie robi głównie z przekonania że doba jest za krótka... No ale choćby skały srały ;p dzień trwa 12h i nic z Tym nie zrobimy ;)

Jaki wypracowałam sobie sposób na to by się nie pogubić? PROSTY!
serio, wystarczy trochę samo zaparcia i już!My scraperki (zwłaszcza te które mają jakieś zobowiązania) musimy pilnować terminów... Dlaczego to takie ważne sami wiecie ;) jak dotrzymać kroku innym zawodniczką? 
nie posiadając kalendarza, plannera czy chociażby notesu, uwierzcie mi może być trudno. Jeśli nie masz czegoś czarno na białym łatwiej będzie Ci zapomnieć, że to dzisiaj musisz wstawić posta z pracą... gorzej jeśli nie masz jej gotowej a przypomnisz sobie o tym przed samym pójściem spać, gdy przeglądasz stronę swojego DT i przypadkiem wejdziesz w terminarz... 
1. kup i ozdób swój terminarz, planner, notes, kalendarz (jeszcze nie jest za późno)
2. koniecznie nie zapominaj go używać... Spróbuj na początku każdego miesiąca znaleźć chwilę by rozpisać sobie wszystkie terminy. Jeśli w Twoim życiu systematycznie uczęszczasz np na zajęcia dodatkowe rozpisz je sobie również na długo do przodu. 
3. Postaraj się planować przejrzyście, używaj kolorów! możesz np przypisać sobie kolor do konkretnych zajęć.
4. Korzystaj z tego że producenci kalendarzy rozpisali na stronach godziny! będzie Ci łatwiej jeśli swój plan dnia postarasz się dostosować do swojego trybu życia i nie będzie on zbyt chaotycznie rozpisany. Koniecznie uwzględnij to że chodzisz do szkoły lub pracy;) lukę którą ten fakt pozostawia, możesz ładnie ozdobić zdjęciem, rysunkiem lub np wpisać sobie w niej jakiś cytat. Tym sposobem Twój kalendarz będzie piękny, a ty będziesz mieć szanse wyżywać się twórczo cały czas :)
5. Poza tym że raz na miesiąc zrobisz "przegląd pracy" oczywiście dopisuj do kalendarza na bieżąco wszystko co musisz zrobić, dzięki temu gdy otworzysz swój kalendarz będziesz wiedział czy możesz coś troszkę przeciągnąć w czasie czy musisz się sprężyć by móc załatwić inne sprawy! Poza tym wiem z doświadczenia że drobne rzeczy lubią czasem uciekać i pozostają długo nie zrobione!
6. unikaj niedokańczania spraw!
7. Staraj się nie nakładać na siebie zbyt wielu obowiązków, jeśli któregoś dnia Twój plan będzie wypchany po brzegi, pomyśl czy jest możliwość przerzucenia czegoś na inny dzień. Ważne jest jednak to, by nie przekładać planów stale, jeśli już coś zapiszesz na dany dzień, zrób to właśnie tego dnia.
8. Jeśli w Twoim planie dnia jest pkt wybitnie ważny, postaw przy nim duży wykrzyknik. niech Ci się rzuca w oczy!
9. Koniecznie zaplanuj sobie chwile na relax! To naprawdę ważne, nasz organizm nie może być stale nakręcany... Jeśli na chwilę odstawisz swoja pracę by napić się kawy  ukochanym lub wyjść na spacer z psem, zupełnie nic się nie stanie a Ty ochłoniesz i wrócisz do obowiązków w pełni sił :)
10. To już ostatni ale również ważny pkt. Zerkaj w kalendarz kilka razy dziennie i odhaczaj co już zrobiłeś!


aHA! tym oto postem rozpoczęłam cykl w którym co jakiś czas będę wam pisać, pokazywać mój sposób na... ;) A teraz kochani czekam na odzew z Waszej strony! może wy również macie jakiś sposób na efektywne planowanie i dotrzymywanie kroku planom... 
kalendarz ścienny

kalendarz ścienny

prócz kalendarza który mam w torebce
i o dziwo w tym roku używam :)
potrzebuje zawsze czegoś co wisi na ścianie... 
a że nie kupiłam rzadnego w tym roku to takowy sobie zrobiłam ;) 
I jest w kolorach do nowej paletki na blogu Diabelskiego młyna:) 
Serdecznie Was zapraszam na wyzwanie no i oczywiście do obejrzenia mojej pracy :)


 kalendarz wisi sobie na sznurku, każda strona przypieta drewnianym spinaczem niestety nie potrafię zrobić dobrego zdjęcia wiec musicie to sobie jakos wyobrazić,karty ann-meer
Diabelsko:)

Diabelsko:)

Cześć i czołem! 
Może od razu pochwalę się że dołączyłam do zaiste Diabelskiego zespołu :)


dziewczynom bardo dziękuje za zaproszenie :) mam nadzieje że ich nie zawiodę no i że i Was (obserwatorów) zadowolę moimi pracami inspiracyjnymi! liczę że będziecie śledzić moje poczynania i systematycznie dawać znać jak mi idzie :) Musicie wiedzieć że zarówno Wasze dobre słowa jak i te surowe sprawiają że ciągle staram się ulepszać! Także dziękuję!
Także zgrabnie przechodząc z gadania w ciszę przedstawiam moją pierwszą pracę na nasze nowe wyzwanie z mapką:) 

mapka AP

mapka AP

Cześć kochani! 
W Art Piaskownicy ruszyło dziś nowe wyzwanie z moją mapką, 
mamy tez super gościa dlatego powinniście wpaść i zobaczyć nasze prace 
moją romantyczną a innych...? 
a potem zabrać się za własne! czekamy na Was! 


Pozdrawiam i całuje! 
stare czy nowe?

stare czy nowe?

Cześć wszystkim w nowym roku :) Czy dla was to również czas na zmiany? Ja zawsze przynajmniej bardzo się staram ale nie pisze żadnych list bo mogłabym się zawieść... staram się zmieniać rzeczy na bieżąco. No ale od czegoś trzeba zmiany zacząć więc ja zaczęłam od starej szafeczki zrobionej z pudełek po shinybox, którą Wam tu już jakiś czas temu pokazywałam... rozebrałam ją z starej szaty i udekorowałam na nowo :)

kiedyś wyglądała tak:


teraz wygląda tak:
(kiepskie zdjęcia)


Moja przyszła teściowa ubolewa mnie natomiast podoba się bardziej a Wy co myślicie?
tekturkę którą umieściłam na jednym z boków możecie zakupić w sklepie Crafty Molly:)


Copyright © 2014 nie oceniam po okładce , Blogger