kurs dla mam - zaproszenia

Cześć kochani!
Po ostatnim poście sporo miłych słów usłyszałam w wiadomościach prywatnych, sporo też osób wzięło sobie ten post za bardzo dosłownie, ale spodziewałam się i tego ;) bardzo mi miło, że dobrze Wam się czyta to co piszę, pamiętajcie że dodawanie komentarzy na bloga nie jest moderowane i jest dla wszystkich, nawet tych nie posiadających platformy blogger ;) a każde Wasze słowo pod postem jest dla mnie motywujące a przede wszystkim z wieloma z Was tylko w taki sposób mogę się komunikować.

Dzisiaj będzie zdecydowanie mniej pisania, ponieważ chciałam Wam pokazać kurs na BARDZO PROSTE ZAPROSZENIA na Chrzest/Roczek. Zapewne moje koleżanki "scrapowe wyjadaczki" nie skorzystają, ale ten post jest dla Was, drogie mamy i 'taty' i ciotki i wujkowie.
A co najlepsze pokaże Ci nie tylko jak krok po kroku zrobić własnoręczne, wyjątkowe zaproszenie dla Twojej pociechy, które pokochają wszyscy obdarowani (gwarantuję!) ale również podlinkuje Ci całą listę potrzebnych do ich wykonania rzeczy i postaram się by były to linki tylko z jednego sklepu,co pozwoli Ci za przesyłkę zapłacić tylko raz!

To jak, ruszamy?

Bazę, zwykle białą ale jeśli zechcesz możesz poszaleć z kolorami albo wybrać papier eco, możesz zrobić z papieru wizytówkowego lub kupić już gotową (wszystkie linki będą na końcu posta) o odpowiadających Ci wymiarach, nie będę mówić jak zgiąć papier, wiesz to pewnie z ZPT lub plastyki ;p

 Bazę zmierz wzdłuż dłuższej i krótszej krawędzi.
następnie odejmij 0,5cm lub 1cm, jeśłi wolisz większe marginesy i przytnij kartkę wybranego przez siebie papieru ozdobnego, najlepiej jeśli wybierzesz papier scrapbookingowy, mają one piękne wzory, a sklepy scrapowe są nimi wypełnione po brzegi! możesz jednak zdecydować się na zwykłe, jednokolorowe kartki z bloku technicznego, czy nawet kawałki tapety! masz naprawdę spore pole do popisu! Szalej!

przyłóż papier ozdobny i zobacz czy wszystko pasuję, czy margines Ci odpowiada itp.
jesteś zadowolony naklej kosteczki 3d na bazę, nie musisz przyklejać ich jeden obok drugiego, naklej je z odstępami na brzegach i po środku tak by papier wierzchni się nie zapadał, powiedzmy że na jedną bazę potrzebujesz ich około 9;) dzięki nim Twoje zaproszenie nabierze charakteru, będzie przestrzenne a jego prostota lekko przełamana i to właśnie nam chodzi!

na końcu postu znajdziesz przygotowane przeze mnie pliki z napisem 'zaproszenie na Chrzest Św/Roczek' możesz je pobrać, spersonalizować i wydrukować, lub stworzyć swoje grafiki.
Po wydrukowaniu wytnij je.

na dwustronnej taśmie przyklej grafiki do swojego zaproszenia;)
Właściwie mógłbyś skończyć już na tym etapie, zaproszenie jest już  naprawdę ładne, wykonane przez Ciebie i wcale nie aż tak drogie!

Jeśli jednak wciąż czegoś Ci brakuje, postaraj się o kilka dodatków.
ładnie będą wyglądać kokardki, sznurki woskowe, kryształki, kwiatki itp.
Często w sklepach z materiałami do scrapbookingu znajduje się kategoria, chrzest, roczek itp. poszperaj w niej a z pewnością jakiś dodatek Cię zainspiruje!


Jak widzisz przeciąganie sznurka jest banalnie proste a wszystko dzięki przestrzeni jaką dały nam kosteczki 3d
No i masz to!
Usatysfakcjonowany?

Moim zdaniem ręcznie robione kartki są tak wyjątkowe, że powinieneś się skusić i skorzystać z tego co właśnie Ci zaproponowałam.

Jeśli jednak nie masz na to czasu, a bardzo chciałbyś ręcznie robione zaproszenia, polecam Ci stronę to-get-her, znajdziesz ją na facebooku 
i na instagramie.

DO POBRANIA:
(pliki png możesz drukować nawet na kolorowym papierze, powiększ je i zapisz)


 

pamiętaj! powyższe pliki są TYLKO do użytku prywatnego!
możesz je spersonalizować w dowolnym programie graficznym 
np. Photoscape (prosty, intuicyjny, po polsku) dodając np. imię swojego dziecka!
lista zakupów:
(zdjęcie jest odnośnikiem do sklepu)


    

  


plus nożyczki i linijka

dodatkowo zachęcam do przejrzenia kategorii tematycznej {klik}

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 nie oceniam po okładce , Blogger